Aanvragen en instellen van een Business Productivity Online Services (BPOS) Trial account

Het aanvragen van een evaluatie voor BPOS is helemaal niet zo moeilijk. Wel zijn er een aantal dingen die handig zijn om te weten, zoals het koppelen van je eigen domein.

Ik heb geprobeerd alle stappen van het aanvragen van de evaluatie, het koppelen van je eigen domein, het aanmaken van nieuwe gebruikers en het activeren van Office Communications Online in een handleiding te zetten.

Alle schermen die je tegenkomt zijn kort beschreven.

Download de handleiding : hier

Feedback is welkom.

Peter de Haas
Peter de Haas

Peter wordt gedreven door de grenzeloze mogelijkheden van technologische vooruitgang en heeft meer dan 35 jaar ervaring op het snijvlak van business en IT. Gedurende zijn carrière heeft hij talloze ontwikkelingen zien opkomen en de impact ervan op organisaties en mensen van dichtbij meegemaakt. Met een scherp oog voor het vinden van oplossingen waar anderen obstakels zien, heeft hij zich ontwikkeld tot een vertrouwde expert in digitale transformaties.

Met Designing a Better Workday. als zijn missie helpt Peter individuen, teams en organisaties nieuwe vaardigheden te ontwikkelen en baanbrekende oplossingen te implementeren die werk slimmer, efficiënter en betekenisvoller maken. Zijn inzichten en ervaring maken hem een gewaardeerde bron voor iedereen die technologische trends wil begrijpen en benutten.

Artikelen: 3841