Daniel Lehenbauer – Demo of Avalon 3D

Daniel is a software design engineer on the Avalon team and he’s responsible for the 3D features of Avalon.

Here he gives us a demo of Avalon 3D. Really cool stuff. Originally designed to only run on the next version of Windows, code-named Longhorn, Avalon is now supported on Windows XP and Windows Server 2003. In fact, the demo here is done on XP.

For more information on Avalon, see the MSDN Longhorn Developer Center.

Video length: 00:23:44.
Download the Video
Watch the Video

[Via Channel9 Forums]

Peter de Haas
Peter de Haas

Peter wordt gedreven door de grenzeloze mogelijkheden van technologische vooruitgang en heeft meer dan 35 jaar ervaring op het snijvlak van business en IT. Gedurende zijn carrière heeft hij talloze ontwikkelingen zien opkomen en de impact ervan op organisaties en mensen van dichtbij meegemaakt. Met een scherp oog voor het vinden van oplossingen waar anderen obstakels zien, heeft hij zich ontwikkeld tot een vertrouwde expert in digitale transformaties.

Met Designing a Better Workday. als zijn missie helpt Peter individuen, teams en organisaties nieuwe vaardigheden te ontwikkelen en baanbrekende oplossingen te implementeren die werk slimmer, efficiënter en betekenisvoller maken. Zijn inzichten en ervaring maken hem een gewaardeerde bron voor iedereen die technologische trends wil begrijpen en benutten.

Artikelen: 3841